Image module
Günep Yapı Hakkında

Kurumsal

Günep Grup Şirketlerimizden; Günep Yapı A.Ş. 2002 yılında kuruluşu yapılarak, inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. 2002 yılında faaliyete başlamasıyla birlikte ilk olarak grup şirketlerimizin mobilya ve toptan dağıtım alanında kullandığı 35.000 m2’lik depolama alanlarını yapmıştır. Ayrıca Seyhan ilçesi muhtelif bulvarlarında konut projelerimiz tamamlanmış olup sahiplerine teslim edilmiştir.

Sonraki yıllarda Adana’mızın Çukurova ve Seyhan ilçeleri sınırlarında bulunan muhtelif bulvarlarında konut ve site projeleri gerçekleştirerek müşterilerine teslimatlarını yapmıştır. 2008 yılı başlarından başlayarak 2016 yılı sonlarına kadar; Adana’da ofis anlayışında ve kültüründe değişiklik yaratacak anlamda projelerle: Günep Plaza, Günep Panoroma, Günep Kuruköprü ve Günep Ziyapaşa gibi ofis merkezlerini devreye sokarak, iş dünyasına ulaşım, kullanım, konfor ve kalitenin iç içe yaşandığı çalışma alanları sunmuştur. Ofis merkezlerimizin tamamı %100 doluluğa yakın bir şekilde müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başlamıştır.

2017 yılı ortalarından itibaren de Adana’nın muhtelif bölgelerinde imarla ilgili yaşanan sorunların ortadan kalkmasıyla birlikte; Barajyolu’nda konut sektöründe fark yaratmasını düşündüğümüz Günep Kule ve Günep Park projelerinin yapımını başlatmış olup, Günep Park projemiz tamamlanmış ve sahiplerine teslim edilmiştir. Günep Kule Projemizin yapımı devam etmektedir.

Amacımız; inşaat sektöründe Adana’mıza görsel ve genel manada projelerimizle katkılar sağlamaktır. Bu amaç için; tüm ekip olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Bize inanan, güvenen, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize mahçup olmadan büyüyerek yolumuza devam edeceğiz.

Vizyon

Hizmet verdiğimiz inşaat sektöründe her zaman “en iyisi” olmayı hedeflemiş ve çalışmalarımızı bu doğrultuda planlamış ve sürdürmeye de devam etmekteyiz. Günep Yapı lider konumuna gelmekten ziyade, o konumu saklı tutmanın daha önemli olduğunu, bunun da ancak temeli planlanmış, hızlı, güvenli ve kaliteli projelerle hizmet vermekle mümkün olabileceğinin bilincindedir. Yarım asıra yaklaşan ticari hayatımızdaki tecrübelerimizin ışığında Günep Yapı ekibi olarak; güven, bilgi, iletişim, eğitim anlayışlarından ve öneminden asla vazgeçmeyerek, takım ruhuna inanarak “en iyisi” olmanın başarılabileceğine inanmaktayız.

Misyon

Ticari faaliyetlerine ilk başladığı günden bugüne ve bundan sonraki ticari hayatında hizmet verdiği tüm bölgelerde ülke ekonomisine değer sağlamak, istihdama katkıda bulunmak sorumluluğu ve duygusuyla hareket etmeyi kendisine ilke edinmiştir. Günep Yapı projelerini planlarken; kendisini tercih eden müşterilerinin yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun olması açısından, bulunduğu coğrafi bölgelerin tüm özelliklerini göz önünde tutarak yüksek kalite standartlarında, beklentilerin ötesinde hizmet vermeyi görevi bilmiştir.