Kurumsal – Günep Yapı

Kurumsal

Günep Grup Şirketlerimizden; Günep Yapı A.Ş. 2002 yılında kuruluşu yapılarak, inşaat sektöründe ki faaliyetlerine başlamıştır. 2002 yılında faaliyete başlamasıyla birlikte ilk olarak grup şirketlerimizin mobilya ve toptan dağıtım alanında kullandığı 350.000 m2’lik depolama alanlarını yapmıştır.

Sonraki yıllarda Adana’mızın Çukurova ve Seyhan ilçeleri sınırlarında bulunan muhtelif bulvarlarında konut ve site projeleri gerçekleştirerek müşterilerine teslimatlarını yapmıştır. 2008 yılı başlarından başlayarak 2016 yılı sonlarına kadar; Adana’da ofis anlayışında ve kültüründe değişiklik yaratacak anlamda projelerle: Günep Plaza, Günep Panoroma, Günep Kuruköprü ve Günep Ziyapaşa gibi ofis merkezlerini devreye sokarak, iş dünyasına ulaşım, kullanım, konfor ve kalitenin iç içe yaşandığı çalışma alanları sunmuştur. Ofis merkezlerimizin tamamı %100 doluluğa yakın bir şekilde müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başlamıştır.

2017 yılı ortalarından itibaren Adana’nın muhtelif bölgelerinde imarla ilgili yaşanan sorunların ortadan kalkmasıyla birlikte; Baraj yolunda konut sektöründe fark yaratmasını düşündüğümüz Günep Kule ve Günep Park projeleriyle çalışmalarımız devam etmektedir.

Amacımız; inşaat sektöründe Adana’mıza görsel ve genel manada projelerimizle katkılar sağlamaktır. Bu amaç için; tüm ekip olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Bize inanan, güvenen, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize mahcup olmadan büyüyerek yolumuza devam edeceğiz.

 

Misyonumuz

Ticari faaliyetlerine ilk başladığı günden bugüne ve bundan sonraki ticari hayatında hizmet verdiği tüm bölgelerde ülke ekonomisine katma değer sağlamak, istihdama katkıda bulunmak sorumluluğu ve duygusuyla hareket etmeyi kendisine ilke edinmiştir. Günep Yapı projelerini planlarken; kendisini tercih eden müşterilerinin yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun olması açısından, bulunduğu coğrafi bölgelerin tüm özelliklerini göz önünde tutarak yüksek kalite standartlarında, beklentilerin ötesinde hizmet vermeyi görevi bilmiştir.